Gizlilik Sözleşmesi

 

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 

www.nelida.com.tr (bundan böyle “Nelida” olarak anılacaktır) adlı bu internet sitesi Nelida İç ve Dış Ticaret isimli şirket tarafından işletilmektedir.

 

İşbu Gizlilik Sözleşmesi, üyelik ve ödeme esnasında Kullanıcı tarafından verilen bilgilerin kullanımı ve korunması ile ilgilidir. Nelida’yı kullanarak işbu Gizlilik Sözleşmesi’nde yazılı olan tüm şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

 

Nelida, müşterilerine en iyi şekilde hizmet sağlayabilmek için üyelik esnasında ve sonrasında sitenin kullanımıyla bazı kişisel ve mali bilgileri talep etmektedir. Bu bilgiler, Nelida tarafından tam bir gizlilik içerisinde saklanmakta olup işbu Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen kullanım amaçları dışında üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Müşteri bilgileri, resmi makamlarca usulüne uygun olarak talep edildiği takdirde yürürlükteki mevzuata göre Nelida’nın bilgi verme yükümlülüğü olduğu durumlarda bu bilgiler resmi makamlarla paylaşılabilecektir. 

 

Siparişinizin tedarik edilmesi ve size ulaştırılabilmesi için gerekli olan kişisel bilgilerin lojistik ve kargo firmalarına aktarılması haricinde Nelida’ya vermiş olduğunuz tüm kişisel ve mali bilgiler tam bir gizlilik içerisinde saklanmakta ve hiçbir ticari amaçla üçüncü kişiler ile paylaşılmamaktadır. 

 

Nelida ile paylaşmış olduğunuz bilgilere yalnız siz erişebilir ve bu bilgileri yalnız siz değiştirebilirsiniz. Nelida, size daha iyi hizmet sunabilmek, satın aldığınız ve/veya ilgilenebileceğiniz ürünler ve yeni kampanyalar ile ilgili bilgi verebilmek için kişisel bilgilerinizi saklamaktadır. Üyeliğiniz boyunca bu amaçlar doğrultusunda belirli sürelerde size e-posta gönderilecektir, ancak bu gibi bilgilerin size aktarılmasını istemiyorsanız elektronik posta gönderim listesinden çıkmayı talep edebilirsiniz.

 

Ödeme için toplanmış olan tüm mali bilgiler Kullanıcıların satın almış olduğu ürün ve hizmetleri fatura etmek için kullanılmakta ve aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz Garanti Bankası’na aktarılmaktadır. Mali bilgilerin aktarılması internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifreleme ile sağlanmaktadır. Bu şekilde ödeme işlemlerinin sadece Nelida arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanarak, mali bilgilerinizin istenilmeyen kişi ve kurumlar tarafından ele geçirilmesi engellenmiştir.

 

İşbu Gizlilik Sözleşmesi ile ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz olduğunda her zaman Nelida’ya aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

 

Adres: Zekeriyaköy Merkez Mevkii Petekkent No:25 Sarıyer - İstanbul

 

Telefon: 0 212 201 62 11

 

E-posta: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir